خرید اینترنتی آموزش اتوکد 2D و 3D

این مجموعه برای یادگیری آموزش مقدماتی تا حرفه ای اتوکد بسیار موفق بوده است

به جای صرف هزینه های گزاف کلاسهای آموزشی این مربی خصوصی را به خانه ببرید...این مجموعه بهترین راه برای یادگیری اتوکد است.

آموزش اتوکد(۲D)                                       آموزش اتوکد(۳D)

آموزش اتوکد(۳D)۲۰۱۵ و ۲۰۱۶  آموزش اتوکد(۲D)۲۰۱۵ و ۲۰۱۶

               

هر پکیج به قیمت فقط 20000 تومان!              شماره مجوز: ۸۰۰۰۹۳۰۴۸۴۰۲

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

با خرید این مجموعه استثنایی خودتان هم از یادگیری AUTOCAD شگفت زده خواهید شد

ساخت وبلاگ | ساخت سایت

دانلود رايگان كتاب آموزشي لذت اتوكد

اين كتاب شامل دو بخش است: ( بخش1: دوبعدي سطح 2 ) مخاطب اصلي اين بخش كساني هستند كه با فرمان­هاي اوليه اتوكد آشنايي داشته باشند (كتاب «لذت اتوكد-سطح1» به عنوان پيش­ نياز، پيشنهاد مي گردد). در اين سطح، مطالب تكميلي جهت رساندن كاربر تازه­ كار به حدي كه با سرعت قابل قبولي قادر به ترسيم نقشه ­هاي دوبعدي در حد فاز 2 معماري است، بيان مي­ گردد. اين مطالب شامل زيرشاخه ­هاي مهم فرمان­هاي قبلي، فرمان­هاي ميانبر و تكميليِ جديد و زيرشاخه­ هاي آنها،  و نيز روش­هاي ابتكاري جهت بالا بردن «خلاقيت» مي­باشد. در برخي موارد، ابتدا مساله­ اي ترسيمي آمده است، كه كاربر بايد قبل از خواندن ادامه مطلب، مساله را حل كند. اين امر باعث مي­ شود تا اهميت فرمان، زيرشاخۀ جديد يا روش پيشنهادي كه بيان مي­ شود به خوبي درك شده و فرمان به راحتي فراموش نگردد.

( بخش 2: سه بعدي سطح 1 ) در مدلسازي سه بعدي بعلت اضافه شدن يك بعد، و تعداد زيادي فرمانِ ديگر بر فرمانهاي دوبعدي، امكان تركيب فرمانها و يا به عبارتي راه­هاي رسيدن به هدف، بسيار بيشتر از دوبعدي مي­ باشد. اين امر عليرغم اينكه زمينه بسيار خوبي جهت خلاقيت و ابتكار در تركيب امكانات و فرمانها و در نتيجه لذت بيشتر از كار را فراهم آورده است، از سوي ديگر باعث مشكل­تر شدن كار نيز شده است؛ گفتن تمام فرمانها از ابتدا باعث مي­ شود كه كاربر در انتخاب فرمان بهينه دچار ترديد گردد و يا احساس سردرگمي كند. به همين خاطر در قسمت اول يك تمرين عملي و يك روش پيشنهادي براي انجام آن گفته شده كه به بازتر شدن ديد كاربر و خلاقيت وي كمك بسزايي مي­ كند. ضمن پيشرفت كار، فرمانهاي جديد با توجه به نياز در همان قسمت گفته شده است. اين روش همچنين باعث مي­ شود هر فرمان همراه با حداقل يك كاربرد در ذهن كاربر ثبت شود كه به محض نياز به آن كاربرد، خودبخود فرمان يادآوري شود. در قسمت بعد تمامي فرمانهايي كه در مدل­سازي سه­ بعدي مورد استفاده قرار مي ­گيرند گفته شده تا هر كاربر بنا بر سليقه شخصي خود بتواند از فرمان مورد علاقه خود براي ترسيم يا ويرايش حجم مورد نظرش استفاده كند.آموزش اتوكد البته بيان برخي زير شاخه­ ها يا فرمانها كه توضيحات مفصل و گاه پيچيده­ اي داشته و در عين حال چندان كاربردي نبوده­ اند به سطوح بعدي موكول شده است.

نويسنده :  محمد معظمي

فرمت كتاب: PDF
زبان كتاب: فارسي

لينكهاي زير را جهت دانلود انتخاب نماييد

دانلود كتاب آموزش اتوكد سطح ۱

دانلود كتاب آموزش اتوكد سطح ۲

پسورد: www.9autocad.ir

لطفا براي رضايت نويسنده و استفاده از كتاب بالا به آدرس زير رفته و هزينه ناچيز آنرا پرداخت نماييد:

http://www.karbord.org


برچسب‌ها: ،


تاريخ : ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۱:۱۶:۱۴ | نويسنده : اتوكد | نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :